آقای مرعشی راست می گويند که تاريخ تکرار می شود!!!

4-7.jpg

سه سال از بعثت پیامبر اکرم «صلی الله علیه و اله» گذشته بود دشمنان اسلام برای تحریم اقتصادی ، مسلمانان را در شعب ابیطالب محاصره کردند و آنانرا از هر گونه داداو ستد با مردم مکه منع کردند. در این میان افرادی از جمع مسلمین بودند که به پیامبر اعتراض می کردند و از این همه مقاومت فریاد بر می آوردند، آنان می گفتند چقدر باید مقاومت کنیم؟ مگر مردم چقدر توان دارند؟ سر انجام این همه سختی کشیدن چیست و چرا در این راه باید اینقدر هزینه کنیم؟ شاید آنان کسانی بودند که در همان ابتدای کار، راه را به درستی نشناخته بودند و اعتقاداتشان به قدری سست بود که طاقت مقاومت کردن نداشتند و یا شاید هدفی غیر از مسلمان بودن در سر داشتند. نمی دانم نیت آنها چه بود ولی این را می دانم که دفتر تاریخ صفحه به صفحه پیش رفت تا ما پس از گذشت 14 قرن و در سرزمینی دیگر شاهد تکرار آن وقایع باشیم .

این دفعه شعب ابیطالب در کار نیست ولی مردمی مظلوم بیش از 60 سال است که اسیر دست استکبارند و ما نیز مدعیان پیروی از همان پیامبریم، اما شنیده ایم که اخیرا سخنگوی حزب کارگزاران اظهار کرده که "بیخودی در فلسطین هزینه می کنیم" همچنین ایشان گفته اند که "ایرانیان با اعراب بیشتر از بقیه مشکل دارند" شاید ایشان یادشان رفته که پیامبر ما تبعیض نژادی را نفی می کردند. جالب اینجاست که حسین مرعشی همه حرفهایش را از قول مردم ایران گفته است، و اعتقاد دارد که مردم ایران از حمایت مردم مظلوم فلسطین خسته شده اند.

آقای مرعشی! نمی دانم از کدام جامعه و از کدام مردم صحبت می کنید؟! قطعا منظورتان کسانی غیر از ملت انقلابی ایران است ، شاید هم یادتان رفته که در این روزها مردم ایران به یاد کدام واقعه با حضرت امام (رحمه الله علیه) تجدید میثاق می کنند. شاید یادتان رفته که آرمانهای انقلاب چیست؟ شاید شما از دیدن این همه مقاومت خسته شده باشید ولی ملت ایران که در راه انقلابشان زندگیشان را فدا کردند قرار نیست از اعتقاداتشان خسته شوند و هرگز سر سوزنی از آرمانهای خویش عقب نشینی نمی کنند. جناب آقای مرعشی لازم است بدانید که اگر نظام مقدس جمهوری اسلامی زنده است به این خاطر است که در امتداد قیام کربلا ست و شاید شما از همان ابتدا آرمانهای قیام عاشورایی ملت ایران را نشناختید که از این همه مقاومت تعجب می کنید و اینقدر زود خسته شدید. شاید شنیده باشید که امام حسین «علیه السلام» فرمودند : "مردم بندگان دنیا هستند و تا زمانی که دین برایشان طعم و مزه داشته باشد آنرا می خواهندولی هنگام آزمایش تعداد دینداران اندک می شود."

ممکن است شما منظورتان از مردم همان کسانی باشد که از تفکرات لیبرال دمکراتانه شما تبعیت می کنند، اما بدانید که ملت ایران شامل چنین افرادی نیست و شما هم لطفا تخیلات ذهنیتان را برای خودتان نگهدارید.

/ 12 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک بسیجی

سلام ممنون سرزدی مطلب خوبی بود التماس دعا

بی نشان

سلام خسته نباشید عزیز جان سخنرانی پخش نشده امام خمینی(ره) --- بخش اول این سخنرانی در 12 بهمن 1357 پس از ورود امام به ایران و در بهشت زهرا توسط ایشان ایراد گردید، در این سخنرانی ایشان به مسئله تامین معنویت مردم در جمهوری اسلامی می پردازد و معنویت از دست رفته در زمان طاغوت را متذکر می شود. ایشان بعد از این که می فرماید ما زندگی مادی شما را تامین می کنیم به بیان تامین معنویات می پردازند، ................. سپس ایشان به بحث بانکداری اسلامی می پردازند و ... ما علاوه بر این که زندگی مادی شما را می خواهیم مرفه باشد ، زندگی معنوی شما را هم می خواهیم مرفه باشد. شما به معنویات احتیاج دارید؛ معنویات ما را بردند اینها .دلخوش نباشید که مسکن فقط می سازیم،آب و برق را مجانی می کنیم، اتوبوس را مجانی می کنیم؛ دلخوش به این مقدار نباشید.

بی نشان

از ياران رفسنجانی بيش از اين نبايد انتظار داشت خدا نابود کند آنهایی را که نگذاشتند حرف های روح خدا جامه عمل صد در صد بپوشد.....آنهایی که معنویت را کم کردند....... آنهایی که زمانی که آقا حرف از تهاجم فرهنگی زدند به خواب رفتند و آنهایی که با شعار آزادی زنان و آزادی جوانان ، بی بند و باری را به جامعه تزریق کردند و آنهایی که از ترسشان جلوی امر به معروف را گرفتند و به فیلم ها و نوارهای ضداسلامی مجوز دادند و.......... تمامی آنهایی که حرف امام را زمین زدند...... به راستی چه کسانی می خواهند حرف امام و آقا بر زمین بماند؟

خواهران قريب

سلام و چه زيبا فرموده اند خدايی مرد انقلاب ما ، امام خمینی(ره) که « ما طرفدار مظلوم هستيم ، هر کسی در هر قطبی مظلوم باشد ما طرفدار آنها هستیم و فلسطینی ها مظلوم هستند و اسرائیلی ها به آن ها ظلم کرده اند ، از این جهت ما طرفدار آنها هستیم» افسوس که بعضی ها اهداف و آرمان های امام عزيز را فراموش کرده اند... التماس دعا

مونا

صدور انقلاب، يعنى صدور فرهنگ انسان‌ساز اسلام و صدور صفا و خلوص و تكيه و اصرار بر ارزشهاى انسانى. ما به اين كار و انجام اين وظيفه افتخار مى‌كنيم. اين، راه انبياست و ما اين راه را بايد ادامه دهيم. -------- سلام علیکم، خیلی خیلی شرمنده از اینکه دیر خدمت رسیدم، یوم الله 22 بهمن مبارک. التماس دعا

زی زی

سلام بر شما دوست خوب والا شما با این همه زیبائی که نوشتی دیگه حرفی برای نظر خواهی نمونده . استفاده کردم. مطالب خیلی خوب و گرانبهائی بود. موفق باشی یا حق

نسترن

در حیرتم از مرام این مردم پست این طایفه ی زنده کش مرده پرست تا هست به ذلت بکشندش زجفا تا مرد به عزت ببرندش سر دست سلام و عرض ادب ممنون از حضور گرمتون امیدوارم بتونیم حق مطلب رو ادا کنیم التماس دعا

قاصدک

سلام ممنون که بهم سر زدی. من آپم.خوشحال می شم باز با حضورت سر افرازم کنی. شاد باشی بای[گل][بدرود]