بر مشامم می رسد ...

انگار کربلای حسین امروز در غزه بنا شده و عاشورا برای کودکان غزه پایان ندارد. امروز همانند کودکان مظلوم غزه و به زبان آنها محرم ارباب بی کفنم را شروع می کنم باشد که به برکت آن ستمدیدگان، فریاد من هم به عرش برسد :

دلم پر از نوا شده اسیر کربلا شده

اذان مسجدای شهر حی علی العزا شده

بساط روضه خونیا دوباره باز بپا شده

قبله قلب عاشقا ضریح کربلا شده

فرشته ها روی زمین بالهاشونو باز می کنن

فرش عزای مجلس حسین زهرا می کنن

هر کی یه پرچم می کوبه برای صاحب حرم

می شنوه از فاطمه که خیر ببینی ای پسرم

اسفند می سوزونه دور سر همه سینه زنا

میگه همه خوش اومدید ایشالله پیر شید جوونا

میگه کنار نهر آب تو سرزمین کربلا

از پسر غریب من سر بریدن، مسلمونا!

میون هیئت بهشت اونا که از غم اسیرن

وقتی می گیره دلشون ذکر ابالفضل می گیرن

/ 30 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جامانده

اگر حسين بن‏ علی بود، می‏گفت اگر می‏خواهی برای من عزاداری كنی، برای من سينه و زنجير بزنی، شعار امروز تو بايد فلسطين باشد. شمر امروز موشه دايان است. شمر 1300 سال پيش مرد، شمر امروز را بشناس. امروز بايد در و ديوار اين شهر با شعار فلسطين تكان می‏خورد. هی دروغ در مغز ما كردند كه‏ آقا اين يك مسئله داخلی است، مربوط به عرب و اسرائيل است. شهید مطهری(عاشورای سال 1348)

سیاوش

سلام ایام شهادت سالار شهیدان تسلیت می گم . فقط می گم خیلی التماس دعا دارم ممنون .

سیاوش

سلام ایام شهادت سالار شهیدان تسلیت می گم . فقط می گم خیلی التماس دعا دارم ممنون .

رویش سرخ

السلام علیک حسین برای آنان که دل به امام نسپرده اند، این وادی، عرصه ی بی فردای دهشتی طاقت فرساست. اما برای اصحاب عاشورایی امام عشق... آنها در کوی دوست منزل گرفته اند و اینچنین، از زمان و مکان و جبر و اختیار گذشته اند... این باد نیست که بر آنان می وزد؛ آنها هستند که بر باد می وزند.

بی نشان

مثل همیشه از مطالب وبتان فیض بردیم در این ایام شدیدا ملتمس دعا هستیم یا علی

ایمان

امروز با لب‌های بسته از دستانت آب نوشیدم! تو که سقا باشی همه چیز حل است. راستی چقدر خوب می‌شود آب ننوشید و نوشید و سیراب شد. اگر باز هم تشنه شدم، جدی نگیر؛ بگذار به حساب دوستت دارم و این حرف‌ها... اصلاً شاید دل لب‌هایم هوای دستانت را کرده است. آب . . .

رضا

با سلام و درود فراوان بر شما دوست عزیز و گرامی و قلم توانمدتان و آرزوی تندرستی و سعادتمندی شما در تمامی مراحل زندگانی..و آرزوی قبولی عزاداری شما در پیشگاه بانوی بزرگ دو عالم، باستحضار حضرت عالی میرساند کلبه درویشی حقیر با مطلبی آموزنده با عنوان. .." اهداف قیام حسین ابن علی را بشناسید.."...بروز شده است ..خوشحال خواهم شد دیدن کنید و نظرات ارزشمند خود را مرقوم فرمائید ، مثل همیشه منتظر قدمهای سبز و حضور گرمتان هستم .... ........ فلک زد پشت پای بر بساطم در بدر گشتم..بیا شبهای رباب بین که بی تو چون سحر کرد م...بیاد غنچه پژمرده ام هر جا گلی د ید م...بجای اشک از دیده روان خون بصر کرد م...........درپناه حق و خدا نگهدارتان

مردی از شورلق

سلام شعر فوق العاده ای بود ... منم آپم با مطلب " پرفسور خوب " و منتظر نظر زیبای شما . پیروز و موفق باشی [گل]

رقص قلم

سلام دوست من دوباره تاریخ تکرار شده و دوباره مظلومانی در چنگ ظالمانی خود کامه اسیرند خدا به فریادشان برسد به روزم به من سر بزن [گل][خداحافظ]

رویش سرخ

سلام ما هم از کربلا و کربلای 5 و نواب و عمو حسن گفتیم و خواهیم گفت ....